Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2019 - Cuma
Hakkımızda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Parlak Uluslararası Çiçekçilik, 1993 yılında İstanbul'da kurulmuştur... "Hızlı ve Güvenli Çiçekçilik" sloganı ile yola çıkarak, çiçekçilik sektöründe kendi markasını oluşturan Parlak Çiçekçilik, 21 yılı aşan tecrübesi ve her geçen gün yükselen çizgisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Parlak Çiçekçilik, faaliyetlerine güven, hız ve kalite konularına odaklanarak devam etmekte, teknolojik gelişmeleri her zaman çok yakından takip etmektedir.

Firmamız, Türkiye'nin ilk birkaç online mağazasından birini kurarak, Perakende olarak yürüttüğü profesyonel çiçekçilik hizmetini sanal ortama taşımıştır.. Bugün 200'ün üzerinde online mağazamız bulunmaktadır.

Yine firmamız , 1996 Yılında, Interflora üyesi olarak, Türkiye'nin her noktasına, Dünyanın 39 ülkesine kaliteli ve hızlı çiçek gönderimini portföyüne katmıştır.

Parlak Çiçekçilik, İş Dünyasındaki Kurumsallaşma ve Markalaşma çabalarının önemini görmüştür. Kalite politikasındaki "Daima Yenilik" başlığına uygun olarak , 2007 yılında "Parlak Çiçekçilik" markası, Türk Patent Enstitüsü'ne tescil ettirmiştir.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin, çiçekçilik sektörü ile ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerini Dünya Standartlarında sağlayarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak vizyonumuzun gereğidir.

MİSYONUMUZ
"Daima yenilik" ve Kalite Politikamız ile sektöre yön ve değer katan önemli bir marka olmak misyonumuzun en önemli unsurudur.

KALİTE POLİTİKAMIZ 
Kullandığımız malzemeden, teslimat anına kadar her aşamada kullanmakta olduğumuz her ürün ve teknik donanımın en kalitelisini özenle seçmekte, üretimini yaptığımız ürünlerin gönderildiği yerde siz değerli müşterilerimizi temsil ettiğini vurgulayarak, her zaman mükemmel ürünler üretmekyeyiz. Kalite politikamızın bize verdiği güvenle %100 Müşteri Memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ ;

  1. Tüketici haklarına saygı ve Müşteri Memnuniyeti
  2. Kalite
  3. Daima Yenilik
Müsteri HizmetleriÇiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda Burçlar ve Çiçekler Facebook 
Ödeme Bitki Bakımı Twitter 
Güvenlik Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat 
Mesafeli Satış Sözleşmesi Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Osmanbey çiçekçi Haramidere çiçekçi Nişantaşı çiçekçi Şirinevler çiçekçi Avcılar çiçekçi Zeytinburnu çiçekçi İkitelli çiçekçi İstinye çiçekçi Topkapı çiçekçi Topçular çiçekçi Sefaköy çiçekçi Pangaltı çiçekçi Rumeli Hisarı çiçekçi Bahçeşehir çiçekçi Karaköy çiçekçi Halıcıoğlu çiçekçi Beylikdüzü çiçekçi Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi Şirintepe çiçekçi Sultanahmet çiçekçi Bebek çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Yedikule çiçekçi Elmadağ çiçekçi Laleli çiçekçi Levent çiçekçi Mimarsinan çiçekçi Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi Maslak çiçekçi Kumburgaz çiçekçi Vadistanbul çiçekçi Cihangir-Beyoğlu çiçekçi İstoç çiçekçi Atışalanı çiçekçi Bahçelievler çiçekçi Balmumcu çiçekçi Kayaşehir çiçekçi Esenkent çiçekçi Maslak acıbadem çiçekçi Yakuplu çiçekçi Firuzköy çiçekçi Ulus çiçekçi Tozkoparan çiçekçi Kocatepe çiçekçi Arnavutköy çiçekçi Ambarlı çiçekçi Kemerburgaz çiçekçi Samatya çiçekçi Tarabya çiçekçi Güngören çiçekçi Sarıyer çiçekçi Fulya çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Haseki çiçekçi Ayazağa çiçekçi Cennet mah. çiçekçi İstanbul çiçekçi Yeşilpınar çiçekçi Güneşli çiçekçi Zincirlikuyu çiçekçi Tekstilkent çiçekçi Halkalı çiçekçi Etiler çiçekçi Galatasaray çiçekçi Eyüp çiçekçi Kuruçeşme çiçekçi Bakırköy çiçekçi Cerrahpaşa çiçekçi Yıldız çiçekçi Sütlüce çiçekçi Aksaray çiçekçi Mecidiyeköy çiçekçi Çağlayan çiçekçi Rami çiçekçi Cağaloğlu çiçekçi Kıraç çiçekçi Gürpınar çiçekçi Gayrettepe çiçekçi Kıraç çiçekçi Davutpaşa çiçekçi Gültepe çiçekçi Hadımköy çiçekçi Sefaköy çiçekçi Kabataş çiçekçi Sultançiftliği çiçekçi Kağıthane çiçekçi Küçükçekmece çiçekçi Avrupa Konutları Tem çiçekçi Unkapanı çiçekçi Küçükköy çiçekçi Zeyinburnu çiçekçi Teşvikiye çiçekçi Çemberlitaş çiçekçi Arnavutköy-Bolluca çiçekçi Beyazıt çiçekçi Şişli çiçekçi Beşiktaş çiçekçi Merter çiçekçi Büyükçekmece çiçekçi Ortaköy çiçekçi Şehremini çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Tophane çiçekçi Hisarüstü çiçekçi Esenyurt çiçekçi Akatlar çiçekçi Harbiye çiçekçi Edirnekapı çiçekçi Büyükdere-Sarıyer çiçekçi Esenler çiçekçi Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi Başakşehir çiçekçi Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi Okmeydanı çiçekçi Kocamustafapaşa çiçekçi Fındıklı çiçekçi Haznedar çiçekçi Seyrantepe çiçekçi Bağcılar çiçekçi Taksim çiçekçi Mimaroba çiçekçi Mall of istanbul çiçekçi Kumkapı çiçekçi sultangazi çiçekçi Gaziosmanpaşa çiçekçi Baltalimanı çiçekçi haliç kongre merkezi çiçekçi Yeşilköy çiçekçi Beykent çiçekçi Çapa çiçekçi Boğazköy çiçekçi Beyoğlu çiçekçi Dolapdere çiçekçi Eyüp Park çiçekçi Alibeyköy çiçekçi Emirgan çiçekçi Hasköy çiçekçi Cevizlibağ çiçekçi BAĞCILAR çiçekçi Ataköy çiçekçi Balat çiçekçi Galata çiçekçi Fatih çiçekçi Yenikapı çiçekçi Yenibosna çiçekçi Eminönü çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi Fındıkzade çiçekçi Şişhane çiçekçi Florya çiçekçi Arnavutköy-Haraççı çiçekçi Mahmutbey çiçekçi Samatya çiçekçi Karaköy çiçekçi Çiçek dagitim bölgeleri