Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 10 Aralık 2019 - Salı
Hakkımızda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Parlak Uluslararası Çiçekçilik, 1993 yılında İstanbul'da kurulmuştur... "Hızlı ve Güvenli Çiçekçilik" sloganı ile yola çıkarak, çiçekçilik sektöründe kendi markasını oluşturan Parlak Çiçekçilik, 21 yılı aşan tecrübesi ve her geçen gün yükselen çizgisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Parlak Çiçekçilik, faaliyetlerine güven, hız ve kalite konularına odaklanarak devam etmekte, teknolojik gelişmeleri her zaman çok yakından takip etmektedir.

Firmamız, Türkiye'nin ilk birkaç online mağazasından birini kurarak, Perakende olarak yürüttüğü profesyonel çiçekçilik hizmetini sanal ortama taşımıştır.. Bugün 200'ün üzerinde online mağazamız bulunmaktadır.

Yine firmamız , 1996 Yılında, Interflora üyesi olarak, Türkiye'nin her noktasına, Dünyanın 39 ülkesine kaliteli ve hızlı çiçek gönderimini portföyüne katmıştır.

Parlak Çiçekçilik, İş Dünyasındaki Kurumsallaşma ve Markalaşma çabalarının önemini görmüştür. Kalite politikasındaki "Daima Yenilik" başlığına uygun olarak , 2007 yılında "Parlak Çiçekçilik" markası, Türk Patent Enstitüsü'ne tescil ettirmiştir.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin, çiçekçilik sektörü ile ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerini Dünya Standartlarında sağlayarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak vizyonumuzun gereğidir.

MİSYONUMUZ
"Daima yenilik" ve Kalite Politikamız ile sektöre yön ve değer katan önemli bir marka olmak misyonumuzun en önemli unsurudur.

KALİTE POLİTİKAMIZ 
Kullandığımız malzemeden, teslimat anına kadar her aşamada kullanmakta olduğumuz her ürün ve teknik donanımın en kalitelisini özenle seçmekte, üretimini yaptığımız ürünlerin gönderildiği yerde siz değerli müşterilerimizi temsil ettiğini vurgulayarak, her zaman mükemmel ürünler üretmekyeyiz. Kalite politikamızın bize verdiği güvenle %100 Müşteri Memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ ;

  1. Tüketici haklarına saygı ve Müşteri Memnuniyeti
  2. Kalite
  3. Daima Yenilik
Müsteri HizmetleriÇiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda Burçlar ve Çiçekler Facebook 
Ödeme Bitki Bakımı Twitter 
Güvenlik Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat 
Mesafeli Satış Sözleşmesi Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim Çiçek Yeri Seçimi  
Taksim çiçekçi Mecidiyeköy çiçekçi Hisarüstü çiçekçi Zeyinburnu çiçekçi Büyükçekmece çiçekçi sultangazi çiçekçi Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi Esenler çiçekçi Zeytinburnu çiçekçi Bebek çiçekçi Topkapı çiçekçi Aksaray çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Eminönü çiçekçi Kıraç çiçekçi Arnavutköy-Haraççı çiçekçi Şirintepe çiçekçi Galata çiçekçi Arnavutköy-Bolluca çiçekçi Cağaloğlu çiçekçi Ambarlı çiçekçi Sultançiftliği çiçekçi Mahmutbey çiçekçi Güneşli çiçekçi Boğazköy çiçekçi Kemerburgaz çiçekçi Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi Haseki çiçekçi Cerrahpaşa çiçekçi Florya çiçekçi Kabataş çiçekçi Baltalimanı çiçekçi Çemberlitaş çiçekçi Şirinevler çiçekçi Beyazıt çiçekçi Kumburgaz çiçekçi Samatya çiçekçi Kocatepe çiçekçi Beşiktaş çiçekçi Okmeydanı çiçekçi Gültepe çiçekçi Galatasaray çiçekçi Levent çiçekçi Şişhane çiçekçi Çiçek Siparişi çiçekçi Kocamustafapaşa çiçekçi Beyoğlu çiçekçi Halıcıoğlu çiçekçi Ortaköy çiçekçi Ayazağa çiçekçi Sefaköy çiçekçi Avrupa Konutları Tem çiçekçi Tarabya çiçekçi Merter çiçekçi Pangaltı çiçekçi Samatya çiçekçi Nişantaşı çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Şehremini çiçekçi Kumkapı çiçekçi Beykent çiçekçi İkitelli çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Kıraç çiçekçi Topçular çiçekçi Cihangir-Beyoğlu çiçekçi Hasköy çiçekçi Zincirlikuyu çiçekçi Yeşilpınar çiçekçi Vadi istanbul çiçekçi Balat çiçekçi Maslak acıbadem çiçekçi Beylikdüzü çiçekçi Yedikule çiçekçi Yenibosna çiçekçi Firuzköy çiçekçi Gaziosmanpaşa çiçekçi BAĞCILAR çiçekçi Mimaroba çiçekçi Halkalı çiçekçi Avcılar çiçekçi Çağlayan çiçekçi İstinye çiçekçi Akatlar çiçekçi Yakuplu çiçekçi Tekstilkent çiçekçi Emirgan çiçekçi Esenkent çiçekçi Arnavutköy çiçekçi Kayaşehir çiçekçi haliç kongre merkezi çiçekçi Alibeyköy çiçekçi Eyüp Park çiçekçi Hadımköy çiçekçi Sultanahmet çiçekçi Maslak çiçekçi Karaköy çiçekçi Yenikapı çiçekçi Fındıkzade çiçekçi Osmanbey çiçekçi Rami çiçekçi Etiler çiçekçi Büyükdere-Sarıyer çiçekçi Sarıyer çiçekçi Kağıthane çiçekçi Harbiye çiçekçi Fatih çiçekçi Atışalanı çiçekçi Yıldız çiçekçi Seyrantepe çiçekçi Haramidere çiçekçi Davutpaşa çiçekçi İstoç çiçekçi Esenyurt çiçekçi Cennet mah. çiçekçi Mimarsinan çiçekçi Eyüp çiçekçi Mall of istanbul çiçekçi Bahçeşehir çiçekçi Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi Küçükköy çiçekçi Unkapanı çiçekçi Cevizlibağ çiçekçi Başakşehir çiçekçi Ataköy çiçekçi Tozkoparan çiçekçi Elmadağ çiçekçi Sütlüce çiçekçi Fındıklı çiçekçi Dolapdere çiçekçi Tophane çiçekçi Karaköy çiçekçi Gürpınar çiçekçi Yeşilköy çiçekçi Ulus çiçekçi Bahçelievler çiçekçi Fulya çiçekçi Şişli çiçekçi Güngören çiçekçi İstanbul çiçekçi Sefaköy çiçekçi Çapa çiçekçi Haznedar çiçekçi Küçükçekmece çiçekçi Gayrettepe çiçekçi Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi Balmumcu çiçekçi Bakırköy çiçekçi Laleli çiçekçi Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi Edirnekapı çiçekçi Teşvikiye çiçekçi Kuruçeşme çiçekçi Bağcılar çiçekçi Rumeli Hisarı çiçekçi Çiçek dagitim bölgeleri
çiçekçi