Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ekim 2019 - Çarşamba
Gizlilik politikası
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Değerli Müşterimiz,

Parlak Çiçekçilik, ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (Bundan sonra "Kişisel Bilgiler" olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

---

Parlak Çiçekçilik, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek. Kişisel Bilgilere, sadece Parlak Çiçekçiliknin yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Parlak Çiçekçilik, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Parlak Çiçekçiliğe aittir.

--------

Parlak Çiçekçilik, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

-------

PARLAK ÇİÇEKÇİLİĞE AİT WEB SİTELERİNDE KREDİ KARTI BİLGİLERİ HİÇBİR BİÇİMDE TUTULMAZ. KREDİ KARTI BİLGİLERİNİ GİRMİŞ OLDUĞUNUZ SAYFA, FİNANSBANKA AİT GÜVENLİ ORTAK ÖDEME SAYFASIDIR. GÜVENLİĞİNDEN FİNANSBANK SORUMLUDUR !

Müsteri HizmetleriÇiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda Burçlar ve Çiçekler Facebook 
Ödeme Bitki Bakımı Twitter 
Güvenlik Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat 
Mesafeli Satış Sözleşmesi Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kuruçeşme çiçekçi Çapa çiçekçi Ulus çiçekçi Hadımköy çiçekçi Tarabya çiçekçi Şirintepe çiçekçi Sultanahmet çiçekçi Sefaköy çiçekçi Beylikdüzü çiçekçi Tophane çiçekçi sultangazi çiçekçi Cevizlibağ çiçekçi Cağaloğlu çiçekçi Tekstilkent çiçekçi Rami çiçekçi Alibeyköy çiçekçi Mahmutbey çiçekçi Sultançiftliği çiçekçi Gaziosmanpaşa çiçekçi Ortaköy çiçekçi Ayazağa çiçekçi Dolapdere çiçekçi Taksim çiçekçi Bahçelievler çiçekçi Sefaköy çiçekçi Ataköy çiçekçi Eminönü çiçekçi Mimaroba çiçekçi Beyoğlu çiçekçi Kıraç çiçekçi Gürpınar çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Şirinevler çiçekçi Edirnekapı çiçekçi Kağıthane çiçekçi Arnavutköy-Haraççı çiçekçi Baltalimanı çiçekçi Mall of istanbul çiçekçi Nişantaşı çiçekçi Eyüp çiçekçi Büyükçekmece çiçekçi Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi Başakşehir çiçekçi Yıldız çiçekçi Fulya çiçekçi Şişhane çiçekçi Samatya çiçekçi Zeyinburnu çiçekçi İstoç çiçekçi Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi Çemberlitaş çiçekçi Cerrahpaşa çiçekçi Şehremini çiçekçi Florya çiçekçi Kumburgaz çiçekçi Bakırköy çiçekçi Halkalı çiçekçi Yedikule çiçekçi Beyazıt çiçekçi Bebek çiçekçi Pangaltı çiçekçi Arnavutköy çiçekçi Kocatepe çiçekçi Fındıklı çiçekçi Haramidere çiçekçi Rumeli Hisarı çiçekçi Cihangir-Beyoğlu çiçekçi Kabataş çiçekçi Yeşilköy çiçekçi Ambarlı çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Galatasaray çiçekçi Yenikapı çiçekçi Sütlüce çiçekçi Teşvikiye çiçekçi Halıcıoğlu çiçekçi Şişli çiçekçi Cennet mah. çiçekçi Mecidiyeköy çiçekçi BAĞCILAR çiçekçi Okmeydanı çiçekçi Merter çiçekçi Vadistanbul çiçekçi Esenkent çiçekçi Balat çiçekçi Firuzköy çiçekçi Küçükçekmece çiçekçi Atışalanı çiçekçi Etiler çiçekçi Topkapı çiçekçi İkitelli çiçekçi Emirgan çiçekçi Gayrettepe çiçekçi Güngören çiçekçi Harbiye çiçekçi Gültepe çiçekçi İstanbul çiçekçi Sarıyer çiçekçi İstinye çiçekçi Laleli çiçekçi Balmumcu çiçekçi Arnavutköy-Bolluca çiçekçi Güneşli çiçekçi Samatya çiçekçi Galata çiçekçi Avrupa Konutları Tem çiçekçi Yakuplu çiçekçi Maslak çiçekçi Karaköy çiçekçi Bağcılar çiçekçi Zincirlikuyu çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Tozkoparan çiçekçi Maslak acıbadem çiçekçi Boğazköy çiçekçi Kayaşehir çiçekçi Fatih çiçekçi Kemerburgaz çiçekçi haliç kongre merkezi çiçekçi Levent çiçekçi Unkapanı çiçekçi Kumkapı çiçekçi Yeşilpınar çiçekçi Davutpaşa çiçekçi Kıraç çiçekçi Hasköy çiçekçi Esenyurt çiçekçi Karaköy çiçekçi Küçükköy çiçekçi Elmadağ çiçekçi Eyüp Park çiçekçi Akatlar çiçekçi Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi Seyrantepe çiçekçi Hisarüstü çiçekçi Topçular çiçekçi Esenler çiçekçi Zeytinburnu çiçekçi Çağlayan çiçekçi Beşiktaş çiçekçi Bahçeşehir çiçekçi Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi Aksaray çiçekçi Osmanbey çiçekçi Fındıkzade çiçekçi Büyükdere-Sarıyer çiçekçi Haznedar çiçekçi Avcılar çiçekçi Yenibosna çiçekçi Kocamustafapaşa çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Mimarsinan çiçekçi Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi Beykent çiçekçi Haseki çiçekçi Çiçek dagitim bölgeleri