Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Nisan 2019 - Pazar
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Pangaltı çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Tophane çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Beykent çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Fatih çiçekçi  Florya çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Rami çiçekçi  Levent çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Galata çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  BAĞCILAR çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Balat çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Samatya çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Esenler çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Laleli çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Topçular çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Şişli çiçekçi  İstoç çiçekçi  İstinye çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Haseki çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Bebek çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Taksim çiçekçi  Çapa çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Merter çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Ulus çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri