Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Haziran 2019 - Salı
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Etiler çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Esenler çiçekçi  Karaköy çiçekçi  İstoç çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Levent çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Şişli çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Taksim çiçekçi  Haseki çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Ulus çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Maslak çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Samatya çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Balat çiçekçi  Beykent çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Fatih çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Tophane çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Florya çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Galata çiçekçi  Rami çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  BAĞCILAR çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Ataköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Laleli çiçekçi  Bebek çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Çapa çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Güngören çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Merter çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Yedikule çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri