Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 10 Aralık 2019 - Salı
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri HizmetleriÇiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda Burçlar ve Çiçekler Facebook 
Ödeme Bitki Bakımı Twitter 
Güvenlik Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat 
Mesafeli Satış Sözleşmesi Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim Çiçek Yeri Seçimi  
Çağlayan çiçekçi Kumburgaz çiçekçi Okmeydanı çiçekçi Beylikdüzü çiçekçi Sultanahmet çiçekçi Teşvikiye çiçekçi Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi Merter çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Cevizlibağ çiçekçi Mimarsinan çiçekçi Haramidere çiçekçi Zeytinburnu çiçekçi Çiçek Siparişi çiçekçi Küçükçekmece çiçekçi Laleli çiçekçi Hadımköy çiçekçi Şehremini çiçekçi Balmumcu çiçekçi Ataköy çiçekçi Ambarlı çiçekçi Dolapdere çiçekçi Firuzköy çiçekçi Kocamustafapaşa çiçekçi Yenibosna çiçekçi Başakşehir çiçekçi Bağcılar çiçekçi Avcılar çiçekçi Ortaköy çiçekçi Etiler çiçekçi İkitelli çiçekçi Bakırköy çiçekçi Yenikapı çiçekçi Unkapanı çiçekçi Hisarüstü çiçekçi haliç kongre merkezi çiçekçi İstanbul çiçekçi Balat çiçekçi Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi Kıraç çiçekçi Sütlüce çiçekçi Rami çiçekçi Mecidiyeköy çiçekçi Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi Karaköy çiçekçi Büyükçekmece çiçekçi İstoç çiçekçi Kabataş çiçekçi Arnavutköy çiçekçi Seyrantepe çiçekçi Zincirlikuyu çiçekçi Topkapı çiçekçi Beşiktaş çiçekçi Küçükköy çiçekçi Nişantaşı çiçekçi Baltalimanı çiçekçi Tozkoparan çiçekçi Harbiye çiçekçi Haseki çiçekçi Gürpınar çiçekçi Şirintepe çiçekçi Beyoğlu çiçekçi Büyükdere-Sarıyer çiçekçi Galata çiçekçi Fulya çiçekçi BAĞCILAR çiçekçi Alibeyköy çiçekçi Halkalı çiçekçi Sultançiftliği çiçekçi Esenler çiçekçi Edirnekapı çiçekçi Maslak acıbadem çiçekçi Kemerburgaz çiçekçi Çapa çiçekçi Bahçeşehir çiçekçi Tekstilkent çiçekçi Cihangir-Beyoğlu çiçekçi Davutpaşa çiçekçi Sefaköy çiçekçi Esenyurt çiçekçi Aksaray çiçekçi Mimaroba çiçekçi Levent çiçekçi Yeşilköy çiçekçi Eyüp çiçekçi Mall of istanbul çiçekçi Sarıyer çiçekçi Gültepe çiçekçi Fındıkzade çiçekçi Ayazağa çiçekçi Yıldız çiçekçi Gaziosmanpaşa çiçekçi Yakuplu çiçekçi Kumkapı çiçekçi Beyazıt çiçekçi Bebek çiçekçi Güneşli çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Kıraç çiçekçi Akatlar çiçekçi Yedikule çiçekçi Emirgan çiçekçi Ulus çiçekçi Fındıklı çiçekçi Bahçelievler çiçekçi Florya çiçekçi Şişhane çiçekçi Haznedar çiçekçi Cerrahpaşa çiçekçi Taksim çiçekçi Boğazköy çiçekçi sultangazi çiçekçi Eminönü çiçekçi Çemberlitaş çiçekçi Beykent çiçekçi Mahmutbey çiçekçi Halıcıoğlu çiçekçi Cennet mah. çiçekçi Tophane çiçekçi Maslak çiçekçi Avrupa Konutları Tem çiçekçi Gayrettepe çiçekçi Vadi istanbul çiçekçi Eyüp Park çiçekçi Kuruçeşme çiçekçi Karaköy çiçekçi Pangaltı çiçekçi Topçular çiçekçi Kocatepe çiçekçi Atışalanı çiçekçi Sefaköy çiçekçi Şişli çiçekçi Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi Güngören çiçekçi Rumeli Hisarı çiçekçi Zeyinburnu çiçekçi İstinye çiçekçi Esenkent çiçekçi Osmanbey çiçekçi Samatya çiçekçi Fatih çiçekçi Elmadağ çiçekçi Tarabya çiçekçi Samatya çiçekçi Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi Kağıthane çiçekçi Hasköy çiçekçi Arnavutköy-Haraççı çiçekçi Şirinevler çiçekçi Kayaşehir çiçekçi Cağaloğlu çiçekçi Arnavutköy-Bolluca çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Yeşilpınar çiçekçi Galatasaray çiçekçi Çiçek dagitim bölgeleri
çiçekçi