Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Şubat 2019 - Pazartesi
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Tozkoparan çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Galata çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Fulya çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Haseki çiçekçi  Balat çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Güngören çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Esenler çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Maslak çiçekçi  Florya çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Tophane çiçekçi  Levent çiçekçi  Rami çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  İstinye çiçekçi  Ulus çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Samatya çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Eminönü çiçekçi  BAĞCILAR çiçekçi  İstoç çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Etiler çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Şişli çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Fatih çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Beykent çiçekçi  Samatya çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Topçular çiçekçi  Merter çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Laleli çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Taksim çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Çapa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri