Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ağustos 2019 - Cuma
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beyazıt çiçekçi  Şişli çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Güngören çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Etiler çiçekçi  Sultangazi çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Balat çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Florya çiçekçi  Rami çiçekçi  Taksim çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Ulus çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Esenler çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Laleli çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Beykent çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Kıraç çiçekçi  İstoç çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Tophane çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Samatya çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Merter çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Çapa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  İstinye çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Levent çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Fatih çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Topçular çiçekçi  Maslak çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  BAĞCILAR çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri