Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 19 Ekim 2018 - Cuma
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Güngören çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Fatih çiçekçi  Kıraç çiçekçi  İstinye çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Levent çiçekçi  Galata çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Ulus çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  İstoç çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Taksim çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Balat çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Haseki çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Maslak çiçekçi  Merter çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Esenler çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Çapa çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Şişli çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Topçular çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Laleli çiçekçi  Etiler çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri