Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 11 Aralık 2018 - Salı
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Haramidere çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Laleli çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Esenkent çiçekçi  İstinye çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Maslak çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Çapa çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Topçular çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Levent çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Galata çiçekçi  Etiler çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  BAĞCILAR çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Haseki çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Florya çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Merter çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Esenler çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Ulus çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Şişli çiçekçi  Rami çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Balat çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Taksim çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri