Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2019 - Cuma
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri HizmetleriÇiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda Burçlar ve Çiçekler Facebook 
Ödeme Bitki Bakımı Twitter 
Güvenlik Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat 
Mesafeli Satış Sözleşmesi Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Çapa çiçekçi Mimaroba çiçekçi Şişhane çiçekçi Topkapı çiçekçi Gaziosmanpaşa çiçekçi Sarıyer çiçekçi İstanbul çiçekçi Okmeydanı çiçekçi Yenikapı çiçekçi Sütlüce çiçekçi Kemerburgaz çiçekçi Akatlar çiçekçi Beyazıt çiçekçi Zeyinburnu çiçekçi Kumkapı çiçekçi Zincirlikuyu çiçekçi Hadımköy çiçekçi Güneşli çiçekçi Avrupa Konutları Tem çiçekçi Samatya çiçekçi Küçükköy çiçekçi Galatasaray çiçekçi Sefaköy çiçekçi Esenkent çiçekçi Büyükçekmece çiçekçi Küçükçekmece çiçekçi Emirgan çiçekçi Cağaloğlu çiçekçi Avcılar çiçekçi Kağıthane çiçekçi Gayrettepe çiçekçi Kumburgaz çiçekçi Tarabya çiçekçi İstinye çiçekçi Haznedar çiçekçi Fulya çiçekçi Ambarlı çiçekçi Laleli çiçekçi sultangazi çiçekçi Bağcılar çiçekçi Edirnekapı çiçekçi haliç kongre merkezi çiçekçi Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi Mecidiyeköy çiçekçi Bakırköy çiçekçi Esenler çiçekçi Fındıklı çiçekçi Hasköy çiçekçi Kocamustafapaşa çiçekçi Balmumcu çiçekçi Fındıkzade çiçekçi Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi Rumeli Hisarı çiçekçi Şişli çiçekçi Büyükdere-Sarıyer çiçekçi Firuzköy çiçekçi Seyrantepe çiçekçi Maslak acıbadem çiçekçi Gürpınar çiçekçi Kabataş çiçekçi Sefaköy çiçekçi Balat çiçekçi Vadistanbul çiçekçi Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi Mall of istanbul çiçekçi Kıraç çiçekçi Kocatepe çiçekçi Beyoğlu çiçekçi Çağlayan çiçekçi Nişantaşı çiçekçi Halıcıoğlu çiçekçi Arnavutköy çiçekçi Şehremini çiçekçi Cevizlibağ çiçekçi Haseki çiçekçi Başakşehir çiçekçi İkitelli çiçekçi Mimarsinan çiçekçi Mahmutbey çiçekçi Boğazköy çiçekçi Florya çiçekçi Yenibosna çiçekçi Levent çiçekçi Ulus çiçekçi Bahçelievler çiçekçi İstoç çiçekçi Beylikdüzü çiçekçi Güngören çiçekçi Elmadağ çiçekçi Eyüp çiçekçi Merter çiçekçi Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi Teşvikiye çiçekçi Maslak çiçekçi Pangaltı çiçekçi Samatya çiçekçi Arnavutköy-Bolluca çiçekçi Halkalı çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Arnavutköy-Haraççı çiçekçi Hisarüstü çiçekçi Sultanahmet çiçekçi Gültepe çiçekçi Alibeyköy çiçekçi Şirintepe çiçekçi BAĞCILAR çiçekçi Yıldız çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Eyüp Park çiçekçi Yeşilpınar çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Osmanbey çiçekçi Beykent çiçekçi Yedikule çiçekçi Tekstilkent çiçekçi Tophane çiçekçi Cihangir-Beyoğlu çiçekçi Etiler çiçekçi Eminönü çiçekçi Ataköy çiçekçi Yeşilköy çiçekçi Rami çiçekçi Fatih çiçekçi Cerrahpaşa çiçekçi Unkapanı çiçekçi Zeytinburnu çiçekçi Baltalimanı çiçekçi Esenyurt çiçekçi Çemberlitaş çiçekçi Kıraç çiçekçi Aksaray çiçekçi Karaköy çiçekçi Haramidere çiçekçi Cennet mah. çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Taksim çiçekçi Bahçeşehir çiçekçi Sultançiftliği çiçekçi Kuruçeşme çiçekçi Topçular çiçekçi Kayaşehir çiçekçi Davutpaşa çiçekçi Tozkoparan çiçekçi Karaköy çiçekçi Beşiktaş çiçekçi Ayazağa çiçekçi Galata çiçekçi Bebek çiçekçi Ortaköy çiçekçi Atışalanı çiçekçi Dolapdere çiçekçi Yakuplu çiçekçi Şirinevler çiçekçi Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi Harbiye çiçekçi Çiçek dagitim bölgeleri