Hoşgeldiniz, Bugün 21 Ocak 2020 - Salı   Mesafeli Satış Sözleşmesi - Kullanım Koşulları - Gizlilik Bildirimi
Anasayfa Hakkımızda Ödeme Güvenlik Teslimat İletişim
   
Müsteri HizmetleriÇiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2020 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda Burçlar ve Çiçekler Facebook 
Ödeme Bitki Bakımı Twitter 
Güvenlik Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat 
Mesafeli Satış Sözleşmesi Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim Çiçek Yeri Seçimi  
Dolapdere çiçekçi Şişli çiçekçi Samatya çiçekçi Etiler çiçekçi Güneşli çiçekçi Tophane çiçekçi Yenikapı çiçekçi Esenler çiçekçi Çiçek Siparişi çiçekçi Karaköy çiçekçi Kıraç çiçekçi Atışalanı çiçekçi Kumkapı çiçekçi Karaköy çiçekçi Cihangir-Beyoğlu çiçekçi Hasköy çiçekçi Tozkoparan çiçekçi Rumeli Hisarı çiçekçi Fulya çiçekçi Büyükdere-Sarıyer çiçekçi Eyüp Park çiçekçi Ataköy çiçekçi Eminönü çiçekçi Zeyinburnu çiçekçi Halıcıoğlu çiçekçi Firuzköy çiçekçi Sultanahmet çiçekçi Akatlar çiçekçi Mimaroba çiçekçi Güngören çiçekçi Laleli çiçekçi Şirinevler çiçekçi Galata çiçekçi Avcılar çiçekçi Gaziosmanpaşa çiçekçi Yeşilpınar çiçekçi Osmanbey çiçekçi Maslak acıbadem çiçekçi Hadımköy çiçekçi Arnavutköy-Bolluca çiçekçi Beyazıt çiçekçi Fındıkzade çiçekçi Pangaltı çiçekçi Gültepe çiçekçi Mall of istanbul çiçekçi Beşiktaş çiçekçi Kağıthane çiçekçi Halkalı çiçekçi Balat çiçekçi Florya çiçekçi Haseki çiçekçi Davutpaşa çiçekçi Sütlüce çiçekçi Şişhane çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Yakuplu çiçekçi Eyüp çiçekçi Çapa çiçekçi BAĞCILAR çiçekçi Kıraç çiçekçi Vadi istanbul çiçekçi Emirgan çiçekçi Yıldız çiçekçi Levent çiçekçi Hisarüstü çiçekçi Seyrantepe çiçekçi Fındıklı çiçekçi Şehremini çiçekçi Esenkent çiçekçi Maslak çiçekçi Yeşilköy çiçekçi Balmumcu çiçekçi Aksaray çiçekçi Kocatepe çiçekçi Başakşehir çiçekçi Beylikdüzü çiçekçi Teşvikiye çiçekçi Zeytinburnu çiçekçi Haznedar çiçekçi Şirintepe çiçekçi Topçular çiçekçi Unkapanı çiçekçi Yedikule çiçekçi Gayrettepe çiçekçi Arnavutköy-Haraççı çiçekçi Alibeyköy çiçekçi Ulus çiçekçi Okmeydanı çiçekçi Tekstilkent çiçekçi Çağlayan çiçekçi Kumburgaz çiçekçi Nişantaşı çiçekçi Tarabya çiçekçi Ambarlı çiçekçi Çemberlitaş çiçekçi Arnavutköy çiçekçi Cevizlibağ çiçekçi Topkapı çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Kuruçeşme çiçekçi Beyoğlu çiçekçi Büyükçekmece çiçekçi İkitelli çiçekçi Ayazağa çiçekçi Cağaloğlu çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Mimarsinan çiçekçi Taksim çiçekçi Bahçeşehir çiçekçi Cerrahpaşa çiçekçi Sarıyer çiçekçi Sefaköy çiçekçi haliç kongre merkezi çiçekçi Kayaşehir çiçekçi Boğazköy çiçekçi Kemerburgaz çiçekçi Merter çiçekçi Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi Sultançiftliği çiçekçi Gürpınar çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Bağcılar çiçekçi Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi Harbiye çiçekçi Rami çiçekçi Galatasaray çiçekçi Fatih çiçekçi Mahmutbey çiçekçi Küçükköy çiçekçi Zincirlikuyu çiçekçi Samatya çiçekçi Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi Avrupa Konutları Tem çiçekçi Mecidiyeköy çiçekçi Bahçelievler çiçekçi sultangazi çiçekçi Haramidere çiçekçi Kabataş çiçekçi Esenyurt çiçekçi Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi Edirnekapı çiçekçi Bakırköy çiçekçi Baltalimanı çiçekçi İstanbul çiçekçi Yenibosna çiçekçi Cennet mah. çiçekçi Küçükçekmece çiçekçi İstinye çiçekçi Bebek çiçekçi Sefaköy çiçekçi Kocamustafapaşa çiçekçi Elmadağ çiçekçi İstoç çiçekçi Ortaköy çiçekçi Beykent çiçekçi Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi Çiçek dagitim bölgeleri
çiçekçi
Burçlar ve Çiçekler
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
SÜMBÜL / KOÇ 
Koçun zamanı ilkbahardır. bu dönemde sümbülün çiçekleri ile mutlu olur. yumuşak pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler. ilkbahar çiçeklerini genelde kışın evde ve camın önünde yetiştirir. böylece onlarla haftalarca mutlu olabilir. 

GÜL / İKİZLER 
İkizlerin sembolüdür. çiçeklerin kraliçesi özellikle ikizleri etkiler. ikizler sadece onun çekiciliğini değil onun nasıl yetiştirileceğini de bilir. bakımı ve diğer işlerine de hakimdir.

ORKİDE / ASLAN 
Yükseği seven aslan çiçeklerde de gösterişli olanlarını sever. orkide bu yüzden favorileri arasındadır. büyüleyici ve alışılmadık renkler onu fazlasıyla etkiler. egzotik güzelliği ile bitkiler ailesinin en büyük üyelerinden olup 25.000 den fazla vahşi büyüyen çeşidi vardır. 

DALYA / TERAZİ 
Çok şık olan terazi barok güzelliğe sahip dalyaları tercih eder. basit, yarı veya tam dolu dalya çeşitleri değişik renkli ve yapraklıdır. türleri her geçen yıl artmaktadır.

ZAMBAK / YAY 
Güzel şekli ve hoş kokusu ile yayı büyüler. ilk tercihi beyaz kral zambağı olsa da kırmızı ateş zambağı alaca renkli Türk zambağı ona mutluluk verir. 

KARDELEN / KOVA
Kardelen kıştan sonra ilk olarak açan çiçeklerden biridir ve ilkbaharın gelişini haber verir. mutlu kova, çimenleri parlak renkleri ile dolduran ve daha şubat ayında etrafa güzel kokular yayan bu çiçeği çok sever. 

LALE / BOĞA 
Yaşama sevinci ile dolu olan boğa, canlı renklere sahip çiçekleri sever. laleler içinde en geniş seçeneğe sahiptir. farklı tonlarda bulunduğu gibi değişik şekillerde de elde edilebilir. eğer bir bahçesi yoksa laleler ile dolu bir vazo da yeterli olacaktır. 

AKDENİZ LALESİ / YENGEÇ 
Akdeniz'den gelen anemon güçlü renkleri ile yengeci büyüler. yengecin yaşam tarzında olduğu gibi anemonlar da kendilerine özgüdür. rahatsız edilmeden küçük gruplar halinde yetişirler. küçük veya taşlı bahçelerde. 

MARGİT / BAŞAK 
Bakımının kolay ve her yere uyması sebebiyle margit başak için uygun çiçek dostudur.renkli ve parlak beyazı ile dikkat çeker. başağın balkonda veya bahçedeki tercihi renkli türleridir. 

EŞEK DİKENİ / AKREP 
Akrepler hareketi sever ve her boş zamanlarında gezi ve yürüyüşler yapar. bu sırada dağlarda bulunan dikenlerin güzelliği ilgisini çeker. centiyane gibi diğer dağ çiçekleri de onu büyüler. 

AMARİL / OĞLAK 
Çalışkan oğlak uzun boylu amarilleri sever. ilk tercihi kırmızı çiçekli çeşididir. kendisi gibi ona da özen gösterir ve gelecek yılda da çiçek açmasını sağlar. 

NERGİS / BALIK

İlkbaharda balığın doğumu ile sarı renkli nergislerin de çiçekleri açar. ilkbahar çiçeği ünvanı ona aittir. özellikle trompet nergisi parlak sarı rengi ile büyüleyicidir.