Hoşgeldiniz, Bugün 18 Temmuz 2019 - Perşembe   Mesafeli Satış Sözleşmesi - Kullanım Koşulları - Gizlilik Bildirimi
Anasayfa Hakkımızda Ödeme Güvenlik Teslimat İletişim
   
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bağcılar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Balat çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Bebek çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  İstoç çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Fatih çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Etiler çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Çapa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Samatya çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Samatya çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Maslak çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Haseki çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Tophane çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Esenler çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Florya çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  BAĞCILAR çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Ulus çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Taksim çiçekçi  Merter çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Levent çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Şişli çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Fulya çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Laleli çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri
Burçlar ve Çiçekler
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
SÜMBÜL / KOÇ 
Koçun zamanı ilkbahardır. bu dönemde sümbülün çiçekleri ile mutlu olur. yumuşak pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler. ilkbahar çiçeklerini genelde kışın evde ve camın önünde yetiştirir. böylece onlarla haftalarca mutlu olabilir. 

GÜL / İKİZLER 
İkizlerin sembolüdür. çiçeklerin kraliçesi özellikle ikizleri etkiler. ikizler sadece onun çekiciliğini değil onun nasıl yetiştirileceğini de bilir. bakımı ve diğer işlerine de hakimdir.

ORKİDE / ASLAN 
Yükseği seven aslan çiçeklerde de gösterişli olanlarını sever. orkide bu yüzden favorileri arasındadır. büyüleyici ve alışılmadık renkler onu fazlasıyla etkiler. egzotik güzelliği ile bitkiler ailesinin en büyük üyelerinden olup 25.000 den fazla vahşi büyüyen çeşidi vardır. 

DALYA / TERAZİ 
Çok şık olan terazi barok güzelliğe sahip dalyaları tercih eder. basit, yarı veya tam dolu dalya çeşitleri değişik renkli ve yapraklıdır. türleri her geçen yıl artmaktadır.

ZAMBAK / YAY 
Güzel şekli ve hoş kokusu ile yayı büyüler. ilk tercihi beyaz kral zambağı olsa da kırmızı ateş zambağı alaca renkli Türk zambağı ona mutluluk verir. 

KARDELEN / KOVA
Kardelen kıştan sonra ilk olarak açan çiçeklerden biridir ve ilkbaharın gelişini haber verir. mutlu kova, çimenleri parlak renkleri ile dolduran ve daha şubat ayında etrafa güzel kokular yayan bu çiçeği çok sever. 

LALE / BOĞA 
Yaşama sevinci ile dolu olan boğa, canlı renklere sahip çiçekleri sever. laleler içinde en geniş seçeneğe sahiptir. farklı tonlarda bulunduğu gibi değişik şekillerde de elde edilebilir. eğer bir bahçesi yoksa laleler ile dolu bir vazo da yeterli olacaktır. 

AKDENİZ LALESİ / YENGEÇ 
Akdeniz'den gelen anemon güçlü renkleri ile yengeci büyüler. yengecin yaşam tarzında olduğu gibi anemonlar da kendilerine özgüdür. rahatsız edilmeden küçük gruplar halinde yetişirler. küçük veya taşlı bahçelerde. 

MARGİT / BAŞAK 
Bakımının kolay ve her yere uyması sebebiyle margit başak için uygun çiçek dostudur.renkli ve parlak beyazı ile dikkat çeker. başağın balkonda veya bahçedeki tercihi renkli türleridir. 

EŞEK DİKENİ / AKREP 
Akrepler hareketi sever ve her boş zamanlarında gezi ve yürüyüşler yapar. bu sırada dağlarda bulunan dikenlerin güzelliği ilgisini çeker. centiyane gibi diğer dağ çiçekleri de onu büyüler. 

AMARİL / OĞLAK 
Çalışkan oğlak uzun boylu amarilleri sever. ilk tercihi kırmızı çiçekli çeşididir. kendisi gibi ona da özen gösterir ve gelecek yılda da çiçek açmasını sağlar. 

NERGİS / BALIK

İlkbaharda balığın doğumu ile sarı renkli nergislerin de çiçekleri açar. ilkbahar çiçeği ünvanı ona aittir. özellikle trompet nergisi parlak sarı rengi ile büyüleyicidir.