Hoşgeldiniz, Bugün 26 Mayıs 2019 - Pazar   Mesafeli Satış Sözleşmesi - Kullanım Koşulları - Gizlilik Bildirimi
Anasayfa Hakkımızda Ödeme Güvenlik Teslimat İletişim
   
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ambarlı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Florya çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Şişli çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Samatya çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Esenler çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Fatih çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Rami çiçekçi  Tophane çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  İstoç çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Laleli çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  İstinye çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Bebek çiçekçi  Galata çiçekçi  Balat çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Taksim çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Levent çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çapa çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  BAĞCILAR çiçekçi  Maslak çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Merter çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Beykent çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Fulya çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Haseki çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Güngören çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri
Burçlar ve Çiçekler
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
SÜMBÜL / KOÇ 
Koçun zamanı ilkbahardır. bu dönemde sümbülün çiçekleri ile mutlu olur. yumuşak pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler. ilkbahar çiçeklerini genelde kışın evde ve camın önünde yetiştirir. böylece onlarla haftalarca mutlu olabilir. 

GÜL / İKİZLER 
İkizlerin sembolüdür. çiçeklerin kraliçesi özellikle ikizleri etkiler. ikizler sadece onun çekiciliğini değil onun nasıl yetiştirileceğini de bilir. bakımı ve diğer işlerine de hakimdir.

ORKİDE / ASLAN 
Yükseği seven aslan çiçeklerde de gösterişli olanlarını sever. orkide bu yüzden favorileri arasındadır. büyüleyici ve alışılmadık renkler onu fazlasıyla etkiler. egzotik güzelliği ile bitkiler ailesinin en büyük üyelerinden olup 25.000 den fazla vahşi büyüyen çeşidi vardır. 

DALYA / TERAZİ 
Çok şık olan terazi barok güzelliğe sahip dalyaları tercih eder. basit, yarı veya tam dolu dalya çeşitleri değişik renkli ve yapraklıdır. türleri her geçen yıl artmaktadır.

ZAMBAK / YAY 
Güzel şekli ve hoş kokusu ile yayı büyüler. ilk tercihi beyaz kral zambağı olsa da kırmızı ateş zambağı alaca renkli Türk zambağı ona mutluluk verir. 

KARDELEN / KOVA
Kardelen kıştan sonra ilk olarak açan çiçeklerden biridir ve ilkbaharın gelişini haber verir. mutlu kova, çimenleri parlak renkleri ile dolduran ve daha şubat ayında etrafa güzel kokular yayan bu çiçeği çok sever. 

LALE / BOĞA 
Yaşama sevinci ile dolu olan boğa, canlı renklere sahip çiçekleri sever. laleler içinde en geniş seçeneğe sahiptir. farklı tonlarda bulunduğu gibi değişik şekillerde de elde edilebilir. eğer bir bahçesi yoksa laleler ile dolu bir vazo da yeterli olacaktır. 

AKDENİZ LALESİ / YENGEÇ 
Akdeniz'den gelen anemon güçlü renkleri ile yengeci büyüler. yengecin yaşam tarzında olduğu gibi anemonlar da kendilerine özgüdür. rahatsız edilmeden küçük gruplar halinde yetişirler. küçük veya taşlı bahçelerde. 

MARGİT / BAŞAK 
Bakımının kolay ve her yere uyması sebebiyle margit başak için uygun çiçek dostudur.renkli ve parlak beyazı ile dikkat çeker. başağın balkonda veya bahçedeki tercihi renkli türleridir. 

EŞEK DİKENİ / AKREP 
Akrepler hareketi sever ve her boş zamanlarında gezi ve yürüyüşler yapar. bu sırada dağlarda bulunan dikenlerin güzelliği ilgisini çeker. centiyane gibi diğer dağ çiçekleri de onu büyüler. 

AMARİL / OĞLAK 
Çalışkan oğlak uzun boylu amarilleri sever. ilk tercihi kırmızı çiçekli çeşididir. kendisi gibi ona da özen gösterir ve gelecek yılda da çiçek açmasını sağlar. 

NERGİS / BALIK

İlkbaharda balığın doğumu ile sarı renkli nergislerin de çiçekleri açar. ilkbahar çiçeği ünvanı ona aittir. özellikle trompet nergisi parlak sarı rengi ile büyüleyicidir.