Hoşgeldiniz, Bugün 18 Kasım 2019 - Pazartesi   Mesafeli Satış Sözleşmesi - Kullanım Koşulları - Gizlilik Bildirimi
Anasayfa Hakkımızda Ödeme Güvenlik Teslimat İletişim
   
Müsteri HizmetleriÇiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda Burçlar ve Çiçekler Facebook 
Ödeme Bitki Bakımı Twitter 
Güvenlik Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat 
Mesafeli Satış Sözleşmesi Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim Çiçek Yeri Seçimi  
Baltalimanı çiçekçi Samatya çiçekçi Maslak acıbadem çiçekçi Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi Cağaloğlu çiçekçi Cerrahpaşa çiçekçi Yedikule çiçekçi Boğazköy çiçekçi Halıcıoğlu çiçekçi Bahçeşehir çiçekçi İstoç çiçekçi Balmumcu çiçekçi Kıraç çiçekçi Kayaşehir çiçekçi Sefaköy çiçekçi Samatya çiçekçi Aksaray çiçekçi Kocamustafapaşa çiçekçi Kemerburgaz çiçekçi Sarıyer çiçekçi Beyoğlu çiçekçi Arnavutköy-Bolluca çiçekçi Mimarsinan çiçekçi Beykent çiçekçi Cihangir-Beyoğlu çiçekçi Haseki çiçekçi Galatasaray çiçekçi Dolapdere çiçekçi Unkapanı çiçekçi Yenibosna çiçekçi Alibeyköy çiçekçi Beylikdüzü çiçekçi Şirinevler çiçekçi Elmadağ çiçekçi BAĞCILAR çiçekçi Mahmutbey çiçekçi Çemberlitaş çiçekçi Gültepe çiçekçi Galata çiçekçi Fulya çiçekçi Sultançiftliği çiçekçi Topkapı çiçekçi Atışalanı çiçekçi Küçükköy çiçekçi Şirintepe çiçekçi Sultanahmet çiçekçi Ulus çiçekçi Zincirlikuyu çiçekçi Şehremini çiçekçi sultangazi çiçekçi Hisarüstü çiçekçi Fındıkzade çiçekçi Vadi istanbul çiçekçi Güneşli çiçekçi Hasköy çiçekçi Bağcılar çiçekçi Sefaköy çiçekçi Arnavutköy çiçekçi Firuzköy çiçekçi Kağıthane çiçekçi Osmanbey çiçekçi Kuruçeşme çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Ayazağa çiçekçi Taksim çiçekçi Beşiktaş çiçekçi Eyüp çiçekçi Davutpaşa çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Fatih çiçekçi Tozkoparan çiçekçi Büyükdere-Sarıyer çiçekçi Kabataş çiçekçi Sütlüce çiçekçi Kumkapı çiçekçi Harbiye çiçekçi Karaköy çiçekçi Yenikapı çiçekçi Küçükçekmece çiçekçi haliç kongre merkezi çiçekçi Yıldız çiçekçi Gayrettepe çiçekçi Karaköy çiçekçi Güngören çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Teşvikiye çiçekçi Ambarlı çiçekçi Tarabya çiçekçi Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi Rami çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Haznedar çiçekçi Mimaroba çiçekçi Zeytinburnu çiçekçi Bakırköy çiçekçi Tophane çiçekçi Cevizlibağ çiçekçi Topçular çiçekçi Yeşilköy çiçekçi Seyrantepe çiçekçi Balat çiçekçi Bebek çiçekçi Beyazıt çiçekçi Şişli çiçekçi Gürpınar çiçekçi Arnavutköy-Haraççı çiçekçi Mecidiyeköy çiçekçi Büyükçekmece çiçekçi Haramidere çiçekçi Nişantaşı çiçekçi Merter çiçekçi Bahçelievler çiçekçi Ataköy çiçekçi Eminönü çiçekçi Yakuplu çiçekçi Gaziosmanpaşa çiçekçi Şişhane çiçekçi Tekstilkent çiçekçi İstanbul çiçekçi Etiler çiçekçi Avrupa Konutları Tem çiçekçi İkitelli çiçekçi Hadımköy çiçekçi Cennet mah. çiçekçi Okmeydanı çiçekçi Esenyurt çiçekçi Akatlar çiçekçi Avcılar çiçekçi Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi Çapa çiçekçi Halkalı çiçekçi Yeşilpınar çiçekçi Zeyinburnu çiçekçi Eyüp Park çiçekçi Başakşehir çiçekçi Kıraç çiçekçi Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi Fındıklı çiçekçi Levent çiçekçi Maslak çiçekçi Kocatepe çiçekçi İstinye çiçekçi Edirnekapı çiçekçi Florya çiçekçi Pangaltı çiçekçi Esenler çiçekçi Emirgan çiçekçi Laleli çiçekçi Esenkent çiçekçi Mall of istanbul çiçekçi Çağlayan çiçekçi Kumburgaz çiçekçi Ortaköy çiçekçi Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi Rumeli Hisarı çiçekçi Çiçek dagitim bölgeleri
Burçlar ve Çiçekler
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
SÜMBÜL / KOÇ 
Koçun zamanı ilkbahardır. bu dönemde sümbülün çiçekleri ile mutlu olur. yumuşak pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler. ilkbahar çiçeklerini genelde kışın evde ve camın önünde yetiştirir. böylece onlarla haftalarca mutlu olabilir. 

GÜL / İKİZLER 
İkizlerin sembolüdür. çiçeklerin kraliçesi özellikle ikizleri etkiler. ikizler sadece onun çekiciliğini değil onun nasıl yetiştirileceğini de bilir. bakımı ve diğer işlerine de hakimdir.

ORKİDE / ASLAN 
Yükseği seven aslan çiçeklerde de gösterişli olanlarını sever. orkide bu yüzden favorileri arasındadır. büyüleyici ve alışılmadık renkler onu fazlasıyla etkiler. egzotik güzelliği ile bitkiler ailesinin en büyük üyelerinden olup 25.000 den fazla vahşi büyüyen çeşidi vardır. 

DALYA / TERAZİ 
Çok şık olan terazi barok güzelliğe sahip dalyaları tercih eder. basit, yarı veya tam dolu dalya çeşitleri değişik renkli ve yapraklıdır. türleri her geçen yıl artmaktadır.

ZAMBAK / YAY 
Güzel şekli ve hoş kokusu ile yayı büyüler. ilk tercihi beyaz kral zambağı olsa da kırmızı ateş zambağı alaca renkli Türk zambağı ona mutluluk verir. 

KARDELEN / KOVA
Kardelen kıştan sonra ilk olarak açan çiçeklerden biridir ve ilkbaharın gelişini haber verir. mutlu kova, çimenleri parlak renkleri ile dolduran ve daha şubat ayında etrafa güzel kokular yayan bu çiçeği çok sever. 

LALE / BOĞA 
Yaşama sevinci ile dolu olan boğa, canlı renklere sahip çiçekleri sever. laleler içinde en geniş seçeneğe sahiptir. farklı tonlarda bulunduğu gibi değişik şekillerde de elde edilebilir. eğer bir bahçesi yoksa laleler ile dolu bir vazo da yeterli olacaktır. 

AKDENİZ LALESİ / YENGEÇ 
Akdeniz'den gelen anemon güçlü renkleri ile yengeci büyüler. yengecin yaşam tarzında olduğu gibi anemonlar da kendilerine özgüdür. rahatsız edilmeden küçük gruplar halinde yetişirler. küçük veya taşlı bahçelerde. 

MARGİT / BAŞAK 
Bakımının kolay ve her yere uyması sebebiyle margit başak için uygun çiçek dostudur.renkli ve parlak beyazı ile dikkat çeker. başağın balkonda veya bahçedeki tercihi renkli türleridir. 

EŞEK DİKENİ / AKREP 
Akrepler hareketi sever ve her boş zamanlarında gezi ve yürüyüşler yapar. bu sırada dağlarda bulunan dikenlerin güzelliği ilgisini çeker. centiyane gibi diğer dağ çiçekleri de onu büyüler. 

AMARİL / OĞLAK 
Çalışkan oğlak uzun boylu amarilleri sever. ilk tercihi kırmızı çiçekli çeşididir. kendisi gibi ona da özen gösterir ve gelecek yılda da çiçek açmasını sağlar. 

NERGİS / BALIK

İlkbaharda balığın doğumu ile sarı renkli nergislerin de çiçekleri açar. ilkbahar çiçeği ünvanı ona aittir. özellikle trompet nergisi parlak sarı rengi ile büyüleyicidir.