Hoşgeldiniz, Bugün 22 Eylül 2019 - Pazar   Mesafeli Satış Sözleşmesi - Kullanım Koşulları - Gizlilik Bildirimi
Anasayfa Hakkımızda Ödeme Güvenlik Teslimat İletişim
   
Müsteri HizmetleriÇiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda Burçlar ve Çiçekler Facebook 
Ödeme Bitki Bakımı Twitter 
Güvenlik Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat 
Mesafeli Satış Sözleşmesi Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Büyükdere-Sarıyer çiçekçi Haznedar çiçekçi Karaköy çiçekçi Fındıkzade çiçekçi haliç kongre merkezi çiçekçi Gültepe çiçekçi Zeytinburnu çiçekçi Yedikule çiçekçi Okmeydanı çiçekçi Ayazağa çiçekçi Cihangir-Beyoğlu çiçekçi Kocatepe çiçekçi Hasköy çiçekçi Rami çiçekçi Bahçeşehir çiçekçi Fatih çiçekçi Arnavutköy-Bolluca çiçekçi Halkalı çiçekçi Ambarlı çiçekçi Cennet mah. çiçekçi Bağcılar çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Halıcıoğlu çiçekçi Akatlar çiçekçi Yeşilköy çiçekçi Gaziosmanpaşa çiçekçi Mimaroba çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Ataköy çiçekçi Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi Yeşilpınar çiçekçi Kabataş çiçekçi Şehremini çiçekçi Esenyurt çiçekçi Yenikapı çiçekçi Samatya çiçekçi Balmumcu çiçekçi Tophane çiçekçi Fulya çiçekçi Çapa çiçekçi Şişhane çiçekçi Galata çiçekçi Ulus çiçekçi Eyüp çiçekçi Yenibosna çiçekçi Arnavutköy çiçekçi Bayrampaşa çiçekçi Şirinevler çiçekçi Vadistanbul çiçekçi Nişantaşı çiçekçi Başakşehir çiçekçi Atışalanı çiçekçi Esenler çiçekçi Güngören çiçekçi Hadımköy çiçekçi Mecidiyeköy çiçekçi Kemerburgaz çiçekçi Sultançiftliği çiçekçi Kıraç çiçekçi sultangazi çiçekçi Pangaltı çiçekçi İstinye çiçekçi Bebek çiçekçi Samatya çiçekçi Dolapdere çiçekçi Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi Teşvikiye çiçekçi Tarabya çiçekçi Emirgan çiçekçi Kumkapı çiçekçi Unkapanı çiçekçi Avcılar çiçekçi Zincirlikuyu çiçekçi Mahmutbey çiçekçi Ortaköy çiçekçi Kuruçeşme çiçekçi Cevizlibağ çiçekçi Topçular çiçekçi Davutpaşa çiçekçi Kıraç çiçekçi Beykent çiçekçi Beylikdüzü çiçekçi Küçükköy çiçekçi Sarıyer çiçekçi Esenkent çiçekçi Rumeli Hisarı çiçekçi Edirnekapı çiçekçi Baltalimanı çiçekçi Hisarüstü çiçekçi Sütlüce çiçekçi Sefaköy çiçekçi Gayrettepe çiçekçi Maslak acıbadem çiçekçi Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi Kayaşehir çiçekçi Florya çiçekçi Mall of istanbul çiçekçi Sefaköy çiçekçi Fındıklı çiçekçi Cağaloğlu çiçekçi Yakuplu çiçekçi Laleli çiçekçi Haramidere çiçekçi Tekstilkent çiçekçi Maslak çiçekçi Tozkoparan çiçekçi Boğazköy çiçekçi Beşiktaş çiçekçi BAĞCILAR çiçekçi Avrupa Konutları Tem çiçekçi Bahçelievler çiçekçi Topkapı çiçekçi Kocamustafapaşa çiçekçi Çemberlitaş çiçekçi Galatasaray çiçekçi Bakırköy çiçekçi Arnavutköy-Haraççı çiçekçi Eminönü çiçekçi İkitelli çiçekçi Taksim çiçekçi Mimarsinan çiçekçi Harbiye çiçekçi Karaköy çiçekçi Etiler çiçekçi Cerrahpaşa çiçekçi Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi Aksaray çiçekçi Eyüp Park çiçekçi Büyükçekmece çiçekçi Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi Beyoğlu çiçekçi Merter çiçekçi Elmadağ çiçekçi Haseki çiçekçi Şişli çiçekçi Kağıthane çiçekçi Sultanahmet çiçekçi Gürpınar çiçekçi Kumburgaz çiçekçi İstanbul çiçekçi Beyazıt çiçekçi İstoç çiçekçi Kasımpaşa çiçekçi Yıldız çiçekçi Osmanbey çiçekçi Alibeyköy çiçekçi Levent çiçekçi Seyrantepe çiçekçi Şirintepe çiçekçi Balat çiçekçi Zeyinburnu çiçekçi Firuzköy çiçekçi Küçükçekmece çiçekçi Güneşli çiçekçi Çağlayan çiçekçi Çiçek dagitim bölgeleri
Burçlar ve Çiçekler
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
SÜMBÜL / KOÇ 
Koçun zamanı ilkbahardır. bu dönemde sümbülün çiçekleri ile mutlu olur. yumuşak pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler. ilkbahar çiçeklerini genelde kışın evde ve camın önünde yetiştirir. böylece onlarla haftalarca mutlu olabilir. 

GÜL / İKİZLER 
İkizlerin sembolüdür. çiçeklerin kraliçesi özellikle ikizleri etkiler. ikizler sadece onun çekiciliğini değil onun nasıl yetiştirileceğini de bilir. bakımı ve diğer işlerine de hakimdir.

ORKİDE / ASLAN 
Yükseği seven aslan çiçeklerde de gösterişli olanlarını sever. orkide bu yüzden favorileri arasındadır. büyüleyici ve alışılmadık renkler onu fazlasıyla etkiler. egzotik güzelliği ile bitkiler ailesinin en büyük üyelerinden olup 25.000 den fazla vahşi büyüyen çeşidi vardır. 

DALYA / TERAZİ 
Çok şık olan terazi barok güzelliğe sahip dalyaları tercih eder. basit, yarı veya tam dolu dalya çeşitleri değişik renkli ve yapraklıdır. türleri her geçen yıl artmaktadır.

ZAMBAK / YAY 
Güzel şekli ve hoş kokusu ile yayı büyüler. ilk tercihi beyaz kral zambağı olsa da kırmızı ateş zambağı alaca renkli Türk zambağı ona mutluluk verir. 

KARDELEN / KOVA
Kardelen kıştan sonra ilk olarak açan çiçeklerden biridir ve ilkbaharın gelişini haber verir. mutlu kova, çimenleri parlak renkleri ile dolduran ve daha şubat ayında etrafa güzel kokular yayan bu çiçeği çok sever. 

LALE / BOĞA 
Yaşama sevinci ile dolu olan boğa, canlı renklere sahip çiçekleri sever. laleler içinde en geniş seçeneğe sahiptir. farklı tonlarda bulunduğu gibi değişik şekillerde de elde edilebilir. eğer bir bahçesi yoksa laleler ile dolu bir vazo da yeterli olacaktır. 

AKDENİZ LALESİ / YENGEÇ 
Akdeniz'den gelen anemon güçlü renkleri ile yengeci büyüler. yengecin yaşam tarzında olduğu gibi anemonlar da kendilerine özgüdür. rahatsız edilmeden küçük gruplar halinde yetişirler. küçük veya taşlı bahçelerde. 

MARGİT / BAŞAK 
Bakımının kolay ve her yere uyması sebebiyle margit başak için uygun çiçek dostudur.renkli ve parlak beyazı ile dikkat çeker. başağın balkonda veya bahçedeki tercihi renkli türleridir. 

EŞEK DİKENİ / AKREP 
Akrepler hareketi sever ve her boş zamanlarında gezi ve yürüyüşler yapar. bu sırada dağlarda bulunan dikenlerin güzelliği ilgisini çeker. centiyane gibi diğer dağ çiçekleri de onu büyüler. 

AMARİL / OĞLAK 
Çalışkan oğlak uzun boylu amarilleri sever. ilk tercihi kırmızı çiçekli çeşididir. kendisi gibi ona da özen gösterir ve gelecek yılda da çiçek açmasını sağlar. 

NERGİS / BALIK

İlkbaharda balığın doğumu ile sarı renkli nergislerin de çiçekleri açar. ilkbahar çiçeği ünvanı ona aittir. özellikle trompet nergisi parlak sarı rengi ile büyüleyicidir.