Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Nisan 2018 - Çar?amba
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kayaşehir çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Fulya çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Laleli çiçekçi  Çapa çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Tophane çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Fatih çiçekçi  Etiler çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Şişli çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Rami çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Galata çiçekçi  Maslak çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Samatya çiçekçi  Florya çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Balat çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Levent çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Bebek çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Merter çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Samatya çiçekçi  İstinye çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Ulus çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Taksim çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Esenler çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri