Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 A?ustos 2018 - Per?embe
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kumburgaz çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Topçular çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  İstoç çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Levent çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Maslak çiçekçi  Balat çiçekçi  İstinye çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Taksim çiçekçi  Esenler çiçekçi  Fatih çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Fulya çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Haseki çiçekçi  Güngören çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Galata çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Bebek çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Merter çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Florya çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Çapa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Laleli çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Rami çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Ulus çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Beykent çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri