Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 14 Aralık 2018 - Cuma
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Çapa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Laleli çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Florya çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Fulya çiçekçi  İstoç çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Esenler çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Tophane çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Taksim çiçekçi  Haseki çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Maslak çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Galata çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  BAĞCILAR çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Levent çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Şişli çiçekçi  İstinye çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Balat çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Beykent çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Bebek çiçekçi  Samatya çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Merter çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Ulus çiçekçi  Topçular çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Fatih çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri