Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kocamustafapaşa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Florya çiçekçi  Tophane çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Beykent çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Taksim çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Esenler çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Laleli çiçekçi  Samatya çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Samatya çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Rami çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Topçular çiçekçi  Maslak çiçekçi  Merter çiçekçi  İstoç çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Balat çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  İstinye çiçekçi  Haseki çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Etiler çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Levent çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Çapa çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Ulus çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Şişli çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri