Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Mart 2019 - Salı
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2019 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kuruçeşme çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Şişli çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Galata çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Etiler çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  İstoç çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Esenler çiçekçi  Tophane çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Fatih çiçekçi  İstinye çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Taksim çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Levent çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Merter çiçekçi  BAĞCILAR çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Laleli çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Maslak çiçekçi  Balat çiçekçi  Samatya çiçekçi  Aksaray çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Beykent çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Fulya çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Samatya çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Çapa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Güngören çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Ulus çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Rami çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Florya çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri