Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Saly
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
İstoç çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Merter çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Balat çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Haseki çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Esenler çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Topçular çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Etiler çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Levent çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Taksim çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Şişli çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Rami çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Çapa çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Laleli çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Bebek çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Florya çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Ulus çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Beykent çiçekçi  Maslak çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Fatih çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Tophane çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Güngören çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri