Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Haziran 2018 - Çar?amba
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Esenyurt çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Esenler çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Laleli çiçekçi  Merter çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Galata çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Bebek çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Taksim çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Topçular çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Tophane çiçekçi  Florya çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Balat çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Beykent çiçekçi  Rami çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Ulus çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  İstinye çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Haseki çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Çapa çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  İstoç çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Levent çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Şişli çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Fatih çiçekçi  Etiler çiçekçi  Güngören çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri