Hoşgeldiniz, Bugün 12 Aralık 2018 - Çarşamba   Mesafeli Satış Sözleşmesi - Kullanım Koşulları - Gizlilik Bildirimi
Anasayfa Hakkımızda Ödeme Güvenlik Teslimat İletişim
   
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
İkitelli çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Galata çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Topçular çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Levent çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Merter çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Ulus çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Florya çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Taksim çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Haseki çiçekçi  Beykent çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  BAĞCILAR çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Laleli çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Rami çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  İstoç çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Fulya çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Balat çiçekçi  Esenler çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Güngören çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri
Burçlar ve Çiçekler
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
SÜMBÜL / KOÇ 
Koçun zamanı ilkbahardır. bu dönemde sümbülün çiçekleri ile mutlu olur. yumuşak pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler. ilkbahar çiçeklerini genelde kışın evde ve camın önünde yetiştirir. böylece onlarla haftalarca mutlu olabilir. 

GÜL / İKİZLER 
İkizlerin sembolüdür. çiçeklerin kraliçesi özellikle ikizleri etkiler. ikizler sadece onun çekiciliğini değil onun nasıl yetiştirileceğini de bilir. bakımı ve diğer işlerine de hakimdir.

ORKİDE / ASLAN 
Yükseği seven aslan çiçeklerde de gösterişli olanlarını sever. orkide bu yüzden favorileri arasındadır. büyüleyici ve alışılmadık renkler onu fazlasıyla etkiler. egzotik güzelliği ile bitkiler ailesinin en büyük üyelerinden olup 25.000 den fazla vahşi büyüyen çeşidi vardır. 

DALYA / TERAZİ 
Çok şık olan terazi barok güzelliğe sahip dalyaları tercih eder. basit, yarı veya tam dolu dalya çeşitleri değişik renkli ve yapraklıdır. türleri her geçen yıl artmaktadır.

ZAMBAK / YAY 
Güzel şekli ve hoş kokusu ile yayı büyüler. ilk tercihi beyaz kral zambağı olsa da kırmızı ateş zambağı alaca renkli Türk zambağı ona mutluluk verir. 

KARDELEN / KOVA
Kardelen kıştan sonra ilk olarak açan çiçeklerden biridir ve ilkbaharın gelişini haber verir. mutlu kova, çimenleri parlak renkleri ile dolduran ve daha şubat ayında etrafa güzel kokular yayan bu çiçeği çok sever. 

LALE / BOĞA 
Yaşama sevinci ile dolu olan boğa, canlı renklere sahip çiçekleri sever. laleler içinde en geniş seçeneğe sahiptir. farklı tonlarda bulunduğu gibi değişik şekillerde de elde edilebilir. eğer bir bahçesi yoksa laleler ile dolu bir vazo da yeterli olacaktır. 

AKDENİZ LALESİ / YENGEÇ 
Akdeniz'den gelen anemon güçlü renkleri ile yengeci büyüler. yengecin yaşam tarzında olduğu gibi anemonlar da kendilerine özgüdür. rahatsız edilmeden küçük gruplar halinde yetişirler. küçük veya taşlı bahçelerde. 

MARGİT / BAŞAK 
Bakımının kolay ve her yere uyması sebebiyle margit başak için uygun çiçek dostudur.renkli ve parlak beyazı ile dikkat çeker. başağın balkonda veya bahçedeki tercihi renkli türleridir. 

EŞEK DİKENİ / AKREP 
Akrepler hareketi sever ve her boş zamanlarında gezi ve yürüyüşler yapar. bu sırada dağlarda bulunan dikenlerin güzelliği ilgisini çeker. centiyane gibi diğer dağ çiçekleri de onu büyüler. 

AMARİL / OĞLAK 
Çalışkan oğlak uzun boylu amarilleri sever. ilk tercihi kırmızı çiçekli çeşididir. kendisi gibi ona da özen gösterir ve gelecek yılda da çiçek açmasını sağlar. 

NERGİS / BALIK

İlkbaharda balığın doğumu ile sarı renkli nergislerin de çiçekleri açar. ilkbahar çiçeği ünvanı ona aittir. özellikle trompet nergisi parlak sarı rengi ile büyüleyicidir.