Hoşgeldiniz, Bugün 25 Nisan 2018 - Çar?amba   Mesafeli Satış Sözleşmesi - Kullanım Koşulları - Gizlilik Bildirimi
Anasayfa Hakkımızda Ödeme Güvenlik Teslimat İletişim
   
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ambarlı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Vadistanbul çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Çapa çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Tekstilkent çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  İstoç çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Samatya çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Güngören çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Florya çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Zeyinburnu çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Balat çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Laleli çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Samatya çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Şişli çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Merter çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Bebek çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Taksim çiçekçi  Galata çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Topçular çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Ulus çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Levent çiçekçi  İstinye çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Haseki çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Etiler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri
Burçlar ve Çiçekler
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
SÜMBÜL / KOÇ 
Koçun zamanı ilkbahardır. bu dönemde sümbülün çiçekleri ile mutlu olur. yumuşak pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler. ilkbahar çiçeklerini genelde kışın evde ve camın önünde yetiştirir. böylece onlarla haftalarca mutlu olabilir. 

GÜL / İKİZLER 
İkizlerin sembolüdür. çiçeklerin kraliçesi özellikle ikizleri etkiler. ikizler sadece onun çekiciliğini değil onun nasıl yetiştirileceğini de bilir. bakımı ve diğer işlerine de hakimdir.

ORKİDE / ASLAN 
Yükseği seven aslan çiçeklerde de gösterişli olanlarını sever. orkide bu yüzden favorileri arasındadır. büyüleyici ve alışılmadık renkler onu fazlasıyla etkiler. egzotik güzelliği ile bitkiler ailesinin en büyük üyelerinden olup 25.000 den fazla vahşi büyüyen çeşidi vardır. 

DALYA / TERAZİ 
Çok şık olan terazi barok güzelliğe sahip dalyaları tercih eder. basit, yarı veya tam dolu dalya çeşitleri değişik renkli ve yapraklıdır. türleri her geçen yıl artmaktadır.

ZAMBAK / YAY 
Güzel şekli ve hoş kokusu ile yayı büyüler. ilk tercihi beyaz kral zambağı olsa da kırmızı ateş zambağı alaca renkli Türk zambağı ona mutluluk verir. 

KARDELEN / KOVA
Kardelen kıştan sonra ilk olarak açan çiçeklerden biridir ve ilkbaharın gelişini haber verir. mutlu kova, çimenleri parlak renkleri ile dolduran ve daha şubat ayında etrafa güzel kokular yayan bu çiçeği çok sever. 

LALE / BOĞA 
Yaşama sevinci ile dolu olan boğa, canlı renklere sahip çiçekleri sever. laleler içinde en geniş seçeneğe sahiptir. farklı tonlarda bulunduğu gibi değişik şekillerde de elde edilebilir. eğer bir bahçesi yoksa laleler ile dolu bir vazo da yeterli olacaktır. 

AKDENİZ LALESİ / YENGEÇ 
Akdeniz'den gelen anemon güçlü renkleri ile yengeci büyüler. yengecin yaşam tarzında olduğu gibi anemonlar da kendilerine özgüdür. rahatsız edilmeden küçük gruplar halinde yetişirler. küçük veya taşlı bahçelerde. 

MARGİT / BAŞAK 
Bakımının kolay ve her yere uyması sebebiyle margit başak için uygun çiçek dostudur.renkli ve parlak beyazı ile dikkat çeker. başağın balkonda veya bahçedeki tercihi renkli türleridir. 

EŞEK DİKENİ / AKREP 
Akrepler hareketi sever ve her boş zamanlarında gezi ve yürüyüşler yapar. bu sırada dağlarda bulunan dikenlerin güzelliği ilgisini çeker. centiyane gibi diğer dağ çiçekleri de onu büyüler. 

AMARİL / OĞLAK 
Çalışkan oğlak uzun boylu amarilleri sever. ilk tercihi kırmızı çiçekli çeşididir. kendisi gibi ona da özen gösterir ve gelecek yılda da çiçek açmasını sağlar. 

NERGİS / BALIK

İlkbaharda balığın doğumu ile sarı renkli nergislerin de çiçekleri açar. ilkbahar çiçeği ünvanı ona aittir. özellikle trompet nergisi parlak sarı rengi ile büyüleyicidir.